Uyarı

 

Web sitemiz, “bilgilenme hakkı” çerçevesinde ve Avukatlık Hukuku sınırları dâhilinde Büromuz hakkında bilgi vermektedir.

Bu site avukat temini veya hukuki soru sorma amacıyla kullanılamaz.

Web sitemize, içinde yer alan herhangi bir çalışmaya ve/veya unsura hiçbir gerekçeyle link verilemez.

Bu sitede yer alan, büromuz avukatları tarafından hazırlanmış çalışmaları, sadece şahsi kullanma hakkı çerçevesiyle sınırlı olarak, okuyabilir veya bu çalışmalardan kaynak gösterme suretiyle alıntı yapabilirsiniz.  Şahsen yararlanma izni, hiçbir koşulda “telif hakkı lisansı veya devri”şeklinde yorumlanamaz. Yukarıda belirtilen çalışmaların telif hakları saklıdır ve aynen kullanılması/alıntı yapılması yazılı izne tabidir.

Web sitemizde yer alan çalışmaların/bilgilerin eksiksiz ve doğru bilgi içerdiği garanti edilmez söz konusu çalışma ve bilgiler büromuzun hukuki görüşü ve/veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. Bu bilgilerden yararlanılması, avukat-müvekkil ilişkisi doğurmaz.

Web sitemizde yer alan bilgilerden yola çıkarak hukuki karar verilmemesi, mutlaka avukata danışılması gerekir.

Bu sitenin, bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yolla (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, ödünç verilemez ve içeriği değiştirilip tahrip edilemez.

Bu sitenin güvenliğini ihlal etmek ya da ihlale teşebbüs etmek, site veya unsurlarını hukuka aykırı olarak kullanmak, toplu ticari reklam ve spam mesaj göndermek yasaktır.

 
 
 
 
Copyright © İnanıcı - Tekcan Avukatlık Bürosu Uyarı
Mahmut Yesari Sok. No:47 Koşuyolu 34718 Kadıköy/İSTANBUL - Tel : 0 216 340 82 15 - Fax : 0 216 340 82 20
 
 

Copyright © İnanıcı - Tekcan Avukatlık Bürosu

Mahmut Yesari Sok. No:47 Koşuyolu 34718 Kadıköy/İSTANBUL - Tel : 0 216 340 82 15 - Fax : 0 216 340 82 20